Main

با اسنپ پی الان از TAGMOND بخر بعدا پرداخت کن

اسنپ ‌پی

اسنپ‌پی یه راه حل جدید پرداخت است که به کاربران این امکان را می‌دهد محصولی که لازم دارند را بدون نیاز به ضامن یا وثیقه، در یک فرایند خیلی ساده الان بخرند و هزینه‌اش را بعدا پرداخت کنند. از بهترین مزایای این راه حل جدید، پرداخت سریع و راحت از طریق اسنپ پی هست که می توان پرداخت را بدون نیاز به اتصال به درگاه بانک و وارد کردن رمز دوم و ...، تنها با یک کلیک انجام داد. خرید با قیمت مناسب‌تر در شرایط تورم، خرید محصول با قیمت فعلی و پرداخت هزینه آن در آینده هم از مزیت های مهم این سرویس جدید است. از حالا تگموند یکی از فروشگاه های اینترنتی است که این تجربه منحصر به فرد خرید را برای کاربران خود فراهم کرده است.

خرید در چهار قسط

در ادامه مراحل خرید و پرداخت در چهار قسط از طریق اسنپ پی شرح داده شده است و در پایان نیز تمام سوالات ممکن شما راجع به این سرویس ویژه پاسخ داده شده است.

Card
1

مزایــای اسـتفاده از اعتبار اقساطی

  • پرداخت در 4 قسط بدون بهره
  • بدون نیــاز به ضــامن یا وثیقه
  • خرید بدون نگرانی از افزایش قیمت‌ها

اسنپ‌پی

اسنپ‌پی، اولین ارائه دهنده BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) در ایران با نام سرویس اعتباری است که ارائه این سرویس را با هدف ایجاد فراگیری مالی از سال 99 آغاز کرد.

5
6

بـا اعتبـار اقساطـی هزینه‌ها رو بشکن!

این مدل یکی از جدیدترین شیوه‌های پرداخت در دنیاست که محبوبیت زیادی به خصوص بین نسل جوان دارد. ارائه این خدمت توسط اسنپ‌پی، نقطه عطفی در صنعت پرداخت و ارائه اعتبار خرد در ایران بود که با استقبال گسترده کاربران مواجه شد.

سوالات متداول

سرویس اعتباری، راهی سریع و آسان برای پرداخت هزینه‌ها بدون داشتن موجودی است. با فعال‌ کردن این سرویس، اعتبار مشخصی تا پایان همان ماه به شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید از اعتبار خود برای پرداخت هزینه سفر، سفارش غذا، سفارش از سوپر مارکت، خدمات پزشک و مشاور و سفارش از داروخانه بدون داشتن موجودی استفاده کنید. توجه داشته باشید که از تاریخ استفاده تا پایان هر ماه فرصت دارید تا صورت‌حساب خود را تسویه کنید.

سرویس اعتباری تنها برای کاربران منتخب که واجد شرایط هستند فعال می‌شود. اگر کاربر واجد شرایط هستید، برای فعال‌سازی این قابلیت، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید. پس از فعال‌سازی قراردادی بین شما و اسنپ‌پی منعقد می‌شود. توجه داشته باشید سرویس اعتباری پس از فعال‌سازی روش پرداخت پیش فرض شما خواهد شد. هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را، در بخش اطلاعات کاربری «تنظیمات» در بخش مدیریت پرداخت تغییر دهید، همچنین امکان تغییر روش پرداخت در طول سفر نیز وجود دارد و می‌توانید از روش‌های پرداخت دیگری که راحت‌تر هستند استفاده کنید.

در حال حاضر برای استفاده از سرویس اعتباری حق اشتراکی دریافت نمی‌شود و رایگان است.

کد ملی شما با حفظ شرایط محرمانگی برای احزار هویت و تطبیق با شماره موبایلتان استفاده می‌شود.

سرویس اعتباری یکی از روش‌های پرداخت است. کافی است وارد سرویس‌هایی که امکان استفاده از سرویس اعتباری را دارند شوید و اگر اعتبار کافی داشته باشید، می‌توانید از این اعتبار برای پرداخت هزینه‌های مربوط به اسنپ استفاده کنید.

برای تسویه‌حساب، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید بعد از دیدن صورت‌حسابتان، در صفحه اصلی برنامه یا از قسمت بدهی‌ها، روی دکمه پرداخت بزنید، با ورود به درگاه بانکی می‌توانید حسابتان را تسویه کنید. مهلت تسویه‌ حساب پایان هر ماه است، اما نگران نباشید برای راحتی شما امکان پرداخت تا ۵ روز بعد هم وجود دارد.

بعد از فعال‌سازی سرویس اعتباری، اعتبار مشخصی تا پایان همان ماه به شما تعلق می‌گیرد. برای دیدن کل اعتبار دوره و همچنین موجودی قابل استفاده خود، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید. در صفحه اصلی برنامه یا قسمت دیدن جزییات، کل اعتبار دوره و موجودی فعلی قابل مشاهده است.

زمان تسویه حساب سرویس اعتباری در پایان همان ماه شمسی است. برای اطلاع از مهلت پرداختتان می‌توانید در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید.

تا پایان دوره تعیین شده فرصت دارید از موجودی سرویس اعتباری خود استفاده کنید. توجه داشته باشید، با تمام شدن دوره، موجودی باقی‌مانده قابل انتقال به ماه بعد نخواهد بود.

قرارداد شما پس از تمام شدن دوره و در صورت پرداخت به موقع صورت‌حساب به صورت خودکار فعال می‌شود. برای تمدید قرارداد هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

به بخش «سفارش‌ها» بروید تاریخچه همه سفارش‌های شما با استفاده از سرویس اعتباری در این قسمت قابل مشاهده است.

به بخش «فهرست پرداخت‌ها» در اطلاعات کاربری برنامه سرویس اعتباری بروید. فهرست صورت‌حساب‌های پرداخت‌شده شما در این قسمت قابل مشاهده است.

در این صورت نمی‌توانید از سرویس اعتباری برای پرداخت هزینه‌هایتان استفاده کنید. اما نگران نباشید با پرداخت بدهی تا قبل از تاریخ سررسید، موجودی‌تان دوباره به سقف اعتبار اولیه می‌رسد و در صورت داشتن موجودی کافی می‌توانید دوباره از سرویس اعتباری استفاده کنید.

تاریخ سررسید شما پایان هر ماه شمسی است اما برای راحتی شما امکان پرداخت تا ۵ روز بعد هم وجود دارد. این بدان معناست که آخرین مهلت پرداخت صورت‌حساب بدون جریمه دیرکرد (وجه التزام) تا روز پنجم ماه بعد است. در صورت عدم پرداخت صورت‌حساب در این بازه ۵ روزه، مبلغی معادل ۵% از بدهی پرداخت‌نشده به عنوان جریمه دیرکرد محاسبه و به مبلغ صورت‌حساب شما اضافه می‌شود و به ازای هر ماه دیرکرد این مبلغ دوباره محاسبه و به جریمه دیرکرد ماه قبل اضافه می‌شود. اما نگران فراموشی پرداخت صورت‌حساب خود نباشید هر ماه از روش‌های مختلف مانند پیامک و اعلان‌ها موعد تسویه به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید در صورت بی‌توجهی به پرداخت در موعد مقرر با توجه به اطلاع‌رسانی‌های انجام شده، علاوه بر اینکه دیگر نمی‌توانید از سرویس اعتباریتان استفاده کنید و بدهکار می‌شوید، اطلاعات شما به عنوان مشتری بد‌حساب به نهادهای نظارتی و اعتبارسنجی ارائه می‌شود.

برای بیان سوالات، نظرات و مشکلات خود می‌توانید با پشتیبانی به شماره ۹۶۸۶۲۰۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید. یا از طریق پشتیبانی آنلاین (چت) در اپلیکیشن اسنپ‌پی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در حال حاضر، امکان غیر فعال‌سازی سرویس اعتباری در اپلیکیشن وجود ندارد، ولی اگر از سرویس اعتباری برای پرداخت هزینه‌هایتان استفاده نکنید و یا روش پرداخت پیش‌فرض خود را تغییر دهید برای شما صورت‌حسابی صادر نمی‌شود.

چطور میتونیم کمکتون کنیم؟

خدمات مشتریان

اطلاعات تگ‌موند
Email

info@tagmond.com

Instagram

@tagmond