فروشگاه اینترنتی تگ‌موند

درباره ما

تصور خرید از برند‌های معتبر بین المللی و ایرانی در یک مرکز خرید زیبا و مدرن، لذتی وصف ناشدنی برای دوست داران برند و مد است.
ما در تگ‌موند با درنظر گرفتن آسایش خاطر و اطمینان از رضایت شما، فراهم نمودن امکانات و شرایط برای تجربه‌ یک خرید لذت‌بخش و متمایز از برترین برندهای ایرانی و جهانی و هم چنین بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشش ایرانیان، این امکان را به شما می دهیم تا اینک با صرف کمترین انرژی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور، محصولات و پوشاک مورد نظر خود را انتخاب و خریدی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه نموده و کالای مورد علاقه خود را در محل دلخواه و در کمترین زمان ممکن، دریافت نمایید.
تگ‌موند به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی مد وپوشاک ایران، ضمن تضمین اصالت تمامی کالاها، به شما اطمینان می‌دهد با قیمتی مناسب، محصولی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی را در اختیارتان قرار دهد. مهمترین ماموریت‌ تگ‌موند به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، افزایش تنوع در محصولات و دسته بندی ها بوده تا پاسخگوی نیاز تمامی افراد با سلایق مختلف و در هر سن و با هر موقعیتی باشد.
user info