ضمانت اصالت کالا

تگ موند تنها با شرکت های تامین کننده معتبر همکاری می کند.
جهت اطمینان خاطر شما کاربران گرامی، آدرس نمایندگی هایی که هر کالا از آن تامین می شود روی هر محصول مشخص می باشد؛ لذا به شما اطمینان می دهیم که کلیه ی کالاهای موجود در وب سایت تگ موند اورجینال می باشند.
برای تهیه ی هر کدام از کالاها،شما میتوانید به آدرس نمایندگی که در تگ موند به آن اشاره شده مراجعه نمایید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا ما آن را برای شما ارسال کنیم.

ضمانت بازگشت ۷ روزه

شرکت تگ موند در راستای جلب رضایت مشتریان، برای کلیه ی محصولاتی که در وب سایت عرضه می گردند، خدمات تعویض و مرجوع کالا را با شرایط زیر ارایه می دارد:

۱- مناسب نبودن سایز:

تگ موند برای اطمینان خاطر شما از مناسب بودن سایز،برای هر محصول جدولی را آماده کرده است که می توانید با توجه به آن،با خیال راحت سایز مناسب خود را سفارش دهید اما در صورتی که سایز محصولی که دریافت کرده اید مناسب نمی باشد،لطفا مراتب را، در سریعترین زمان (حداکثر تا 24 ساعت پس از سفارش) به واحد پشتیبانی تگ موند اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز مطلوب شما صورت گیرد.  در صورتی که سایز مناسب شما موجود نبود، کارشناسان تگ موند طبق انتخاب شما، اقدام به بازگشت محصول یا ابطال سفارشتان می نمایند. 
لطفا برای بررسی سایز توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا،کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته ی سفارش،جدا نشدن تگ محصول، نداشتن بوی عطر یا بدن و سالم ماندن آن شروط اساسی برای تعویض کالاست. 
کارشناسان تگ موند پس از بررسی صحت این موارد، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به ارسال محصول مناسب شما، اقدام می نمایند. 
لطفا توجه فرمایید که همکاران بخش ارسال تگ موند در تهران،زمانی را برای حصول اطمینان شما از مناسب بودن سایز،منتظر خواهند ماند و بدیهی است که دریافت سفارش با این شرایط، به منزله ی تایید بوده و پس از آن امکان تعویض کالا وجود ندارد. 

۲- وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای خریداری شده باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت مراتب را به کارشناسان تگ موند اطلاع دهند. 
در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر،طبق درخواست شما،کالا می تواند با کالای دیگری جایگزین شده و یا مبلغ آن به حسابتان واریز گردد. 
لازم به ذکر است جهت تعویض کالا،کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است. 
متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود. 

۳- مغایرت کالای دریافتی با نمونه ی معرفی شده در سایت

همکاران ما در قسمت تولید محتوا، تلاش می کنند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت،رنگ،جنس و ... دقیقا مشابه محصول اصلی باشد.به همین دلیل اگر محصولی که دریافت می کنید با اطلاعات مندرج در سایت یکسان نبود،شما میتوانید از حق استرداد کالا استفاده نمایید. 
لازم به ذکر است که در چنین شرایطی باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان سفارش،با تیم خدمات پس از فروش تگ موند تماس گرفته و مراتب را اطلاع دهید. 
لطفا توجه داشته باشید که جهت عودت،کالا باید در شرایط اولیه باشد.

۴- انصراف از خرید کالا:

در صورتی که قبل از دریافت کالا، از خرید خود منصرف شدید،لطفا جهت لغو آن با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش شما، اقدامات لازم را انجام دهند.

۵- آسیب های ناشی از حمل و نقل:

لطفا در هنگام دریافت سفارش،ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از دریافت آن خودداری فرمایید و در اسرع وقت مراتب را با بخش پشتیبانی تگ موند در میان گذارید.


_در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان تگ موند، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
• نکات مهم برای بازگشت و تعویض ساعت، اکسسوری ، زیورآلات و عطر:
ساعت، اکسسوری، عطر و زیورآلات شامل رویه ی ۷ روز ضمانت بازگشت نیستند. برای تعویض و یا مرجوع کردن این کالاها باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از تحویل گرفتن سفارش مراتب به واحد خدمات پس از فروش تگ موند اطلاع داده شود.
متاسفانه پس از گذشت این زمان امکان بازگشت و تعویض کالا فراهم نیست. بدیهی است که برای تعویض یا عودت،کالا نباید از شرایط پلمپ اولیه ی خود خارج شده باشد.
تگ موند نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌هایی از قبیل حساسیت‌های پوستی و... در محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

• نکات مهم برای بازگشت و تعویض لوازم شخصی، بهداشت و مراقبت و لوازم بدنسازی:
کالاهای این گروه به دلیل ماهیت بهداشتی امکان تعویض و یا پس گرفته شدن ندارند.

تضمین قیمت

تگ موند تضمین می کند که محصولاتی که در وب سایت به فروش می رسند، دقیقا هم قیمت ارائه ی آنها در نمایندگی می باشد. 
جهت سهولت خاطر مشتریان گرامی، بر روی هر محصول آدرس نمایندگی های ارائه دهنده ی آن محصول مشخص شده است.
user info